aromterapija

individuālas konsultācijas, meistarklases

Aromterapija

Aromterapija jeb ēterisko eļļu terapija ir fiziskā, emocionālā ķermeņa, ārstniecība ar augu ēteriem. Cilvēce ir tvērusi augu aromātus un izmantojusi tos ārstniecībai jau gadu tūkstošiem. Šī metode apgāž pārliecību, ka “zālēm ir jābūt rūgtām”, tieši pretēji ārstēšanās ar ēteriskajām eļļām var būt ārkārtīgi patīkams process.

Manas vadlīnijas ir klasiskā aromterapija, kur tiek izmantotas izpētītas, plaši pielietojamas un salīdzinoši drošas ēteriskās eļļas. Ēteriskās eļļas ir ar ārstniecisku iedarbību gan audiem, ādai, iekšējiem orgāniem, gan hormonālajai sistēmai. Ēteriskās eļļas var atbalstīt ne tikai ar savu sastāvu, bet arī ar patīkamajām emocijām, ko izraisa to ieelpošana un te nav vienas receptes, kas tieši Tev var sagādāt prieku, pacilāt, nomierināt vai citā veidā patīkami atbalstīt.

Piesakies!

Meistarklases

Ja vēlies izzināt aromterapijas pamatus un veidot savu smaržīgu un patīkamu aromterapijas produktu dzimšanas dienā, vecmeitu ballītē vai nometnē, pasākumā, sazinies ar mani. 

Pieredze lekciju un meistarklašu, meditāciju vadīšanā dažādās telpās: I'mperfekt viesistabā, Biznesa vēstniecībā Mārupē, Klusuma festivāls Liepājā, Māmiņu kluba tikšanās Liepājā u.c., kā arī dažādos privātos pasākumos. 

Ievadi savu kontaktinformāciju un vēlamo pasākuma datumu, laiku un grupas lielumu, kā arī tēmu, ja tāda ir izvēlēta:Pirkumu grozs