un citi instrumenti

aromterapija, Reiki, dabiskas smaržas

Dabiskas smaržas

Dabiskas smaržas tiek veidotas, ievērojot parfimērijas principus un izmantojot tikai dabiskas sastāvdaļas - ēteriskās eļļas, absolūtus un dabiskas molekulas.

Īpaši Tev veidotas smaržas, tas ir brīnumains notikums, turklāt dabiskas smaržas Tev būs īpaši piemērotas, ja piedzīvo  smaržu jūtīgumu vai nevēlies, nevari lietot ķīmiskus aromātus.  Īpaši tev radītas, dabiskas smaržas var palīdzēt Tev ieraudzīt sevi skaidrāk.

Piesakies!

Sekot 13:13 perfumery

Aromterapija

Aromterapija jeb ēterisko eļļu terapija ir fiziskā, emocionālā ķermeņa, ārstniecība ar augu ēteriem. Cilvēce ir tvērusi augu aromātus un izmantojusi tos ārstniecībai jau gadu tūkstošiem. Šī metode apgāž pārliecību, ka “zālēm ir jābūt rūgtām”, tieši pretēji  ēteriskajo eļļu pielietošana var būt ārkārtīgi patīkams process.

Manas vadlīnijas ir klasiskā aromterapija, kur tiek izmantotas izpētītas, plaši pielietojamas un salīdzinoši drošas ēteriskās eļļas. Ēteriskās eļļas var atbalstīt ne tikai ar savu sastāvu, bet arī ar patīkamajām emocijām, ko izraisa to ieelpošana un te nav vienas receptes, kas tieši Tev var sagādāt prieku, pacilāt, nomierināt vai citā veidā patīkami atbalstīt.

Specializējos emocionālā atbalstā ar ēteriskajām eļļām. Tikšanās laikā notiks saruna, nodoma uzlikšana, eļļu izlases izsmaržošana, sava aromterapijas rullīša izgatavošana un meditācija.

Reiki

Reiki ir universāla dzīvības enerģija. Reiki ir intuitīva sistēma, filozofija. Reiki sesijas laikā pielieto Reiki enerģiju ar roku uzlikšanu.

Reiki ir maiga mīlestības un miera enerģija. Reiki harmonizē un sakārto. Šo praksi var veikt visiem, jo dzīvības enerģija ir visā un visos!

Reiki sesijas laikā tiek turētas rokas uz ķermeņa vai mazā attālumā no ķermeņa dažādos punktos, šādi iespējot Reiki enerģijai plūst caur rokām ķermenī.

Esmu apguvusi Usui Reiki Rioho 1.līmeni - Šjoden.

Meistarklases

Izveido savas dabiskās smaržas

  • Es Tevi iepazīstināšu ar smaržu izejvielām
  • Tu veidosi savu, īpašo formulu, produktu ar manu atbalstu

Jautā man

Aromterapijas ievads, dažādu tēmu apskats

  • Tu padziļināti iepazīsies ar ēterisko eļļu izlasi
  • Tu veidosi savu, īpašo formulu, produktu

Aromterapijas meistarklase 8 personām

Ievadi savu kontaktinformāciju un vēlamo pasākuma datumu, laiku un grupas lielumu, kā arī tēmu, ja tāda ir izvēlēta: