darbs ar zemapziņu

RTT individuālas sesijas, grupas

Darbs ar zemapziņu

Esmu apguvusi un praktizēju metodi RTT® jeb Rapid Transformational Therapy®*

*Ātrās transformācijas terapija ir unikāla hibrīda ārstniecības metode, ko iztrādājusi hipnoterapeite ar 30 gadu pieredzi Marisa Peer® un kura apvieno sevī dažādas efektīvas un transformējošas tehnikas tajā skaitā hipnoterapiju.

RTT® palīdz cilvēkiem lauzt sliktos ieradumus, sasniegt izcilus rezultātus sportā, darbā, biznesā kā arī mākslās. RTT® palīdz paaugstināt motivāciju un fokusu, samazina bailes un fobijas un uzlabo vispārējo labklājību.

RTT® strādā ar zemapziņu, kas ir ārkārtīgi spēcīgs resurss. Zemapziņa uzglabā visas mūsu pieredzes un arī to, kā mēs par tām un dzīvi vispār jūtamies. Zemapziņa ir tik būtiska, ka tā būtu labāk jāapzinās mūsu ikdienā.

Mūsu apziņa ir ierobežojoša mēģinot sasniegt pārmaiņas, ar gribasspēku bieži vien nepietiek, lai lauztu sliktos ieradumus. Lai mainītos mums ir nepieciešams kas vairāk kā gribasspēks un loģika, mums ir nepieciešams savienoties ar savu zemapziņu. Šeit RTT® palīdz ātri un viegli.

RTT® sesijas laikā zemapziņu aizsniedz ar hipnozes palīdzību, kas ir dabisks padziļinātas apziņas, plūsmas, transa stāvoklis, kurā tiek apieta skaļā un haotiskā apziņa. Hipnotiska transa stāvoklī fokuss, apziņa ir paaugstināti, prātam ir lielāka kontrole. RTT® sesijas laikā var uziet ļoti senus ticību moduļus. Caur zemapziņais ierosinātību var ielikt jaunus, izdevīgākus ticību moduļus, kas mainīs domas un uztveri zemapziņas līmenī.

Ierasti vienas sesijas, bet ne vairāk kā trīs sesiju laikā, var sasniegt ātru, pozitīvu un ilgstošu rezultātu.

RTT® izmanto valodu, kas ir aizraujoša un īpaši piemeklēta klientam. Katrs klients iegūst savā īpašumā personiski veidotu ierakstu, kas jāklausās vismaz 21 dienu pēc sesijas. Ieraksts veido jaunus neironu ceļus, tiem stiprinoties jaunā uzvedība kļūst viegla un vienkārša.

RTT® var palīdzēt:

  • mainīt ieradumus veselāka ķermeņa vārdā; 
  • atvieglot stresu, trauksmi, bailes;
  • sniegt labāko sniegumu;
  • uzlabot pašvērtējumu;
  • risināt atkarības vai līdzatkarības;
  • atvadīties no vainas sajūtas un bezspēcības.

Piesakies individuālai sesijai!

RTT® sesija notiek klātienē, Rīgas centrā vai Zoom, iepriekš par to vienojoties.

Sesija ilgst līdz 2h, pēc sesijas klausāms meditācijas ieraksts vismaz 21 secīgu dienu (ap 20min garš).

Cik sesijas man vajadzēs?

Visbiežāk tikai vienu sesiju. RTT® nosaukums slēpj sevī ātru transformāciju. Vienam jautājumam bieži pietiek ar vienu sesiju, bet ne vairāk kā trīs. Tikšanās biežums ierasti ir reizi 2-3 mēnešos. Dažkārt tiekamies tikai reizi gadā. Es iesaku paļauties uz savu iekšējo sajūtu, atļaut pirmās sesijas procesam notikt un vērsties pie manis, ja veidojas jauns, aktuāls jautājums.

Vai es atcerēšos to, kas ar mani notiek?

Jā, RTT® sesijas laikā darbs notiek meditatīvā stāvoklī, visu atcerās un klients saglabā spēju pateikt, ja kaut kas nepatīk, nesanāk, vai tieši otrādāk, papildināt sesijas gaitu ar savu sajūtu un ieskatu. Pēc sesijas gan iesaku atcerētās ainas laist vaļā un pierakstīt tikai sev noderīgus secinājumus un turpināt darbu ar meditāciju, lai panāktu sev vēlamo efektu.

Ja nu man nesanāk?

RTT® sesijā galvenā atslēga ir atbrīvoties un ļauties jebkam, kas nāk un notiek. Es kā sesijas vadītāja esmu atbildīga par to "lai sanāk". Tomēr katra sesija ir unikāla, tāpēc nav vienas formulas kā jābūt, lai būtu "pareizi". Pat ja nesanāk atcerēties notikumus, ainas, es meklēju citus veidus, kā piekļut zemapziņā noglabātajam un vienmēr notiek noderīgs darbs. Tāpēc RTT® nevar nesanākt.

Kā tas notiks?

Pirms sesijas saņemsi no manis jautājumus, kurus apdomāt. Sesijas dienā tiksimies, aprunāsimies un tad dosimies RTT® procesā, kur Tu būsi pussēdus pozīcijā uz kušetes, es atradīšos blakus un vedīšu Tevi atslābinātā stāvoklī. Sesijas gaitā mēs sarunāsimies. Tev nav jāstāsta tas, ko nevēlies. Kā arī sesijas gaitā Tu teiksi savas sajūtas par notiekošo. Pēc sesijas atceries ieplānot laiku sev!

Grupām

RTT® var būt par lielisku līdzekli komandas mērķu sasniegšanai, snieguma uzlabošanai, saliedēšanai un dziļākai izpratnei par sevi.

Ja vēlies uzzināt par RTT® praksi savai komandai, lūgums aizpildīt kontaktformu.

Ievadi savu kontaktinformāciju un vēlamo pasākuma datumu, laiku un grupas lielumu, kā arī tēmu, ja tāda ir izvēlēta: